KINNITATUD
Lennuameti peadirektori
05.07.2016
käskkirjaga nr 1.1-1/16/48
Lisa 2
ÜHEKORDSE LOA TAOTLUS
mehitamata õhusõiduki käitamiseks
Taotleja andmed (juriidiline isik)
Keskkonnainspektsioon
Nimi
70003106
Registrikood
Roheline tn 64 Pärnu, Pärnu Pärnumaa 80010
Postiaadress
696 2236
Telefoninumber
[email protected]
E-posti aadress
Mehitamata lisatud nimekiri
õhusõiduki
pilootide nimed
isikukoodidega
LENNUAMET VA 512-10 V1 Leht 1/1
Lõõtsa 5 / 11415 Tallinn / 610 3500 /
[email protected] / www.ecaa.ee
Registrikood 70000800
Käesoleva taotluse esitamisega kinnitan, et:
✔ riigilõiv vastavalt riigilõivuseaduse § 168 on tasutud;
✔ olen tutvunud Lennuameti peadirektori 25.05.2016 käskkirjaga nr 1.1-1/16/40
kinnitatud riskianalüüsiga „Mehitamata õhusõidukite kooskõlastuskohustuseta ala
loomine Tallinna Lennart Meri lennujaama lähialas“ ning alas TSOON 9 mehitamata
õhusõiduki käitamise tingimustega;
✔ nõustun oma nime ja telefoninumbri avaldamisega lennuliiklusteenindusüksustele
lennuohutuse tagamise eesmärgil.
Allkiri: …………………… Kuupäev: ……………
LENNUAMET VA 512-10 V1 Leht 2/1
Lõõtsa 5 / 11415 Tallinn / 610 3500 /
[email protected] / www.ecaa.ee
Registrikood 70000800
Keskkonnainspektsiooni mehitamata õhusõiduki pilootide nimed isikukoodidega
1. Martin Tomingas 38809254253
2. Andrus Hallasoo 36611304919
3. Priit Langi 37508240231
4. Villu Virnas 39302185718
5. Tanel Tiirats 37802155724
6. Tanel Türna 37608292753
7. Heli Väljamets 48803086510
8. Rauno Krahv 38201246520
9. Annika Kaldoja 48604302745
10. Tarvo Lillema 38909075222
11. Rauno Künnapuu 39008186028
12. Allvar Annuk 39108182729
13. Steven Veelak 38802042739
14. Silver Vahi 39105085242
15. Joosep Tammemäe 39010286015
16. Kadri Nurk 48708062737
17. Jaanus Tera 38209025711
18. Janar Alamäe 38710036515
19. Marek Laht 38303114719
20. Jaanus Müür 37908120049
21. Viljar Varblane 38005120336
22. Silver Nigu 38303180333
23. Marek Põld 37502200010
24. Timo Türbsal 37907125214
25. Lauri Luts 39405046046
26. Elina Koppel 48503125232
27. Kerdo Torn 38808140018
28. Hendrik Lõbus 38807120010
29. Taavi Taavita 39003220030
30. Andres Kutsar 37601264212
31. Jaanus Põldma 38108196047
32. Raino Rosin 36607084220
33. Rave Vahemets 48401294230
34. Timo Tamm 39312244213
35. Janno Kekkonen 38306254223
36. Kadri Reimann 47811214210
37. Helen Jõerand 48708184217
38. Toomas Õmblus 36410274221
39. Anna-Maria Luik 49201146038
40. Lilli Lakkur 49105270012
41. Tarmo Rajasaar 37606045219
42. Piret Rajasaar 48408165213
43. Ardi Lepp 38907316512
44. Kristel Kund 48404066533
45. Tarmo Tehva 37901260222
46. Egert Tolk 3908116838
47. Timo Liiv 38705244713
48. Senta Sildnik 49402160015
49. Aivar Kruup: 38511092230
50. Kuldar Rikma 38901010363
51. Ave Kaskla 49006200249
52. Raimond Kislar 39107210222
53. Merili Ring 48404084716
54. Kaisa Tihkan 49407260820
55. Piret Otsason 48504070027
56. Katri Kartau 48603240278
57. Birgit Panksepp 48911152722
58. Sirje Metsmaker 46508170332
59. Helari Buht 39406092010
60. Ulrika Tambur 49711080260
61. Toomas Rebane 37203096529
62. Romet Palmik 38303256529
63. Jan Jõema 37609206520
64. Sigrid Kasuk-Palmik 47905095226
65. Alvar Vool 38704012777